Nemokamas pristatymas užsakymams virš 70,00 
0%

Vardiniai lipdukai: kaip jie gaminami?

Vardiniai lipdukai -lipnios etiketės

Prekės ženklo matomumas – tiesiausias, o ir, sutikite, vienintelis kelias, siekiant pritraukti potencialius klientus bei paskatinti juos įsigyti Jūsų parduodamą prekę/paslaugą. Tai – svarbu tiek didelėms, rinkoje žinomoms įmonėms („užmigti ant laurų“ negalima!), tiek ir smulkiems verslininkams, dar tik žengiantiems pirmus nedrąsius žingsnelius vienoje ar kitoje srityje. Siekiant minėto tikslo, pasitelkiamos įvairios marketingo priemonės, viena jų – vardiniai lipdukai, vertinami dėl patrauklaus efektyvumo ir kainos santykio. 

Kas yra vardiniai lipdukai?

Vardiniai lipdukai, kaip ir taikliai sufleruoja pavadinimas, tai – individualiai gaminamas spaudos produktas, kurio paskirtis, panaudojant tam tikrą tekstą ir vaizdinius simbolius, pristatyti prekės ženklą ir/arba įmonės pavadinimą. Tiesa, klientai, turintys atžalų, šio tipo lipdukus, tikėtina, gali įsivaizduoti šiek tiek kitaip. Vardiniai lipdukai vaikams, ant kurių atspausdinama asmeninė informacija (vardas, pavardė, darželio grupė/mokyklos klasė ir pan.) – patogus ir praktiškas sprendimas, skirtas vaiko asmeninių daiktų žymėjimui. Taip vaikui lengviau atskirti sau priklausančius daiktus, o, pametus – juos surasti. 

Prekinio vardo (ženklo) lipdukų gamybos procesas

Prekinio ženklo lipdukų gamybos procesas prasideda nuo idėjos, apimančios ne tik šio spaudos gaminio estetiką, bet ir naudojimo tikslą bei paskirtį (pavyzdžiui, klijavimas ant produkto pakuotės). Vėliau, maketavimo metu, pasitelkus specialią grafinio dizaino programą, sukuriamas vardinio (ar kitos rūšies) lipduko dizainas arba, vaizdžiai tariant, galvoje gimusiai idėjai suteikiama forma. 

Reikia pabrėžti, jog maketavimas – labai svarbus lipdukų gamybos etapas, tiesiogiai susijęs su šios rinkodaros priemonės efektyvumu. Net aukščiausios kokybės, patvarūs, ilgaamžiai lipdukai neišpildys lūkesčių, jei dizainas bus nepatrauklus, „nekabinantis“ kliento. Stokojantiems fantazijos arba priešingai, jos turintiems tiek daug, jog tampa sudėtinga viename mažame lipduke viską sutalpinti, ateiti į pagalbą pasiruošusi etikete.lt komanda.  Teikiame ne tik spaudos produktų gamybos, bet ir  maketavimo paslaugas.  

vardiniai lipdukai laroshe

Kai maketas jau yra arba jo kūrimą nuspręsta patikėti mums, etikete.lt interneto svetainėje esančioje skaičiuoklėje suvedę reikiamus lipdukų parametrus (išmatavimai, žaliava, kiekis ir pan.) bei kitas detales, ne tik iš karto sužinosite paslaugos kainą, bet ir, vos kelių klavišų spustelėjimu, pateiksite užsakymą. O mes, (žinoma, prieš tai įsigilinę į Jūsų poreikius ir išsiaiškinę visus svarbius niuansus) pradėsime Jūsų vardinių lipdukų gamybą. 

Spausdinimo technologijos vardinių lipdukų gamyboje

Vardiniai lipdukai, priklausomai nuo individualių estetinių ir funkcinių pageidavimų, gali būti gaminami iš įvairių žaliavų – popierius, balta/skaidri/metalizuota/holograminė plėvelė, pasirenkant spalvotą ar juodai baltą spaudą. Nežinote, kokią žaliavą rinktis lipdukams, kuriems keliamas, pavyzdžiui, atsparumo drėgmei reikalavimas? Svarstote, kuris sprendimas suteiktų lipdukų dizainui prabangos bei solidumo? Klauskite mūsų! Pažadame ne tik profesionalius, bet ir, kas aktualu dažnam klientui, operatyvius atsakymus į visus rūpimus klausimus, susijusius su spaudos produktais.

Žinodami, kiek ir kokių vardinių lipdukų Jums reikia, mes parenkame ir pritaikome tinkamiausią spausdinimo technologiją (pavyzdžiui, skaitmeninė, termo spauda ir pan.), garantuojančią individualiu atveju optimaliausią kainos ir kokybės santykį.

Vardinių lipdukų gamybos kokybės kontrolė

Aukščiausi gamybos standartai ir kokybės garantija – vieni svarbiausių mūsų komandos veiklos principų, kuriais vadovaujamės visada, nepaisant to, kokį spaudos produktą (vardiniai lipdukai, stiklainių etiketės, lipnūs plakatai ir pan.) gaminame ar kokios apimties užsakymą atliekame. Lipdukų gamybos kontrolė apima visus šio proceso etapus, pradedant individualiu atveju tinkamiausios spausdinimo technologijos pasirinkimu ir baigiant pagamintų lipdukų peržiūrėjimu, pašalinant kokybės reikalavimų neatitinkančius produktus.

Žinoma,  klientams dažniausiai svarbiau – ne sudėtinga teorija apie specifinius kokybės užtikrinimo procesus, bet reali vardinių lipdukų ar kitų spaudos produktų kokybė. Gerai prilimpantys, tvirtai besilaikantys (o gal – lengvai, nepaliekant klijų žymių, atsiklijuojantys), nenusitrinantys, ilgai išsaugantys spalvų ryškumą bei atspausdintos informacijos aiškumą, jei aktualu – atsparūs drėgmei: tai – vieni pagrindinių kriterijų, kuriuos turi atitikti kokybiški vardiniai lipdukai. 

vardinių lipdukų skaitmenine spauda

Vardinių lipdukų panaudojimo galimybės

Prekinio vardo lipdukai – plačiomis panaudojimo galimybėmis išsiskiriantis spaudos produktas. Juk, natūralu, kiekvieno verslo, pradedant didelėmis įmonėmis ir baigiant fizinių asmenų vykdoma veikla, savininkai siekia, jog įmonės pavadinimas ir/arba prekės ženklas būtų matomas kuo didesnei potencialių klientų auditorijai.

Vardiniai lipdukai, kaip papildoma prekių ženklinimo priemonė, gali būti naudojami gamybos įmonėse. Taip pat – mažmeninėje prekyboje: ant pakuotės užklijuoti „taiklaus“, akį traukiančio dizaino lipdukai ne tik didina prekės ženklo matomumą, bet ir, atkreipdami dėmesį į prekę, skatina pirkti. Lipdukai – populiari dovanos idėja klientams (ar dar tik besidomintiems siūloma preke/paslauga) įvairių renginių metu, kaip priedas prie užsakytos prekės ir pan.

Kaip ir minėjome, vardiniai lipdukai vaikams, ypač – kalbant apie ikimokyklinio ar jaunesnio mokyklinio amžiaus vaikus – efektyvi prevencinė priemonė, padedanti išvengti asmeninių daiktų dingimo ar susimaišymo.

Taigi, sprendimą, kokio tikslo įgyvendinimui ir kaip ketinate naudoti vardinius (ar kitos rūšies) lipdukus, priimate Jūs. O etikete.lt komanda, atsižvelgus į tai, pasiruošusi Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės, operatyvias spaudos paslaugas. Pateikite savo užsakymą internetu jau dabar ir iš karto sužinosite, kokia bus šios paslaugos kaina.

Atgal į tinklaraštį