PRISTATYMO INFORMACIJA

  • Atsiėmimas mūsų biure

Užsakymus galite atsiimti mūsų biure.
Adresas: UAB “Aurika”, Taikos pr. 129A, 51127, Kaunas. Darbo laikas: 8.00 – 17.00 val.
Jei užsakymas sukurtas ir paruoštas atsiėmimui tą pačią dieną, atsiėmimas galimas tik nuo 15.00 val.

  • Pristatymas per Venipak kurjerių tarnybą į namus/biurą

Prekės per Venipak kurjerių tarnybą pristatomos kitą darbo dieną, jei jos užsakomos ir apmokamos (apmokėjimas turi būti įskaitytas) iki 15:00 val. Užsakius prekes po 15:00 val., prekės bus išsiųstos kitą darbo dieną ir pristatomos dar kitą darbo dieną po išsiuntimo.

  • Pristatymas į Venipak Pickup punktus ir LP Express paštomatus

Užsakymai gali būti pristatyti į Venipak Pickup punktus ir LP Express paštomatus. UAB Venipak Lietuva, bendradarbiaudama su AB Lietuvos paštas, klientams gali pasiūlyti prekių pristatymą į LP Express paštomatus. Visų punktų sąrašą galite rasti Venipak svetainėje: https://venipak.lt/produktai-ir-paslaugos/pickup-punktai/. Patogią vietą atsiėmimui galėsite pasirinkti užsakymo metu. Prekės į Venipak Pickup punktus ir LP Express paštomatus pristatomos per 1-2 darbo dienas.

Pristatymo į Neringą (Kuršių neriją) kaina – 40 € (be PVM) nepriklausomai nuo užsakomų prekių vertės.

NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Visus užsakymus visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą (Kuršių neriją)) pristatome nemokamai.

GRĄŽINIMO INFORMACIJA

Jei prekės, užsakytos iš Produktų katalogo (lipnių etikečių ruošiniai ir įranga), Jūsų netenkina ar netinka naudojimui, galite jas grąžinti per 14 dienų nuo užsakymo gavimo datos.

Pirkėjas turi teisę grąžinti Pardavėjui kokybiškas, neišpakuotas, nepakitusios prekinės išvaizdos ir nepakitusių savybių prekes. Kartu turi būti pateikiami visi prekės pirkimo dokumentai.

Kokybiškos prekės, parduotos pagal specialius užsakymus (pvz. etiketės su spauda, etikečių ruošiniai pagal individualius matmenis), nekeičiamos ir negrąžinamos.

Norėdami grąžinti prekę, susisiekite su mumis el.paštu info@etikete.lt.

Grąžinamą prekę prašome pristatyti adresu UAB Aurika, Taikos pr. 129A, 51127, Kaunas.

Gavę prekę ir patvirtinę, kad prekė atitinka visas grąžinimo sąlygas, per 5 darbo dienas pakeisime prekę kita preke arba grąžinsime sumokėtus pinigus.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217. Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas