Nemokamas pristatymas užsakymams virš 70,00 
0%

PRISTATYMO INFORMACIJA

  • Užsakymų paruošimas ir išsiuntimas

Prekės, parduodamos iš įmonės sandėlių (pateikiamos kategorijoje “Produktų katalogas“), paruošiamos atsiėmimui tą pačią dieną, jei užsakymas yra gautas iki 14.00 val (apmokėjimas turi būti įskaitytas).
Užsakymų spaudos paslaugoms gamybos ir paruošimo terminai yra pateikiami prie kainų skaičiuoklių arba gali būti tikslinami atskirai su Klientu.

  • Atsiėmimas mūsų biure

Užsakymus galite atsiimti mūsų biure.
Adresas: UAB “Aurika”, Taikos pr. 129A, 51127, Kaunas. Darbo laikas: 8.00 – 17.00 val.
Jei užsakymas sukurtas ir paruoštas atsiėmimui tą pačią dieną, atsiėmimas galimas tik nuo 15.00 val. Prašome atvykti atsiimti užsakymo tik gavus paruošimą patvirtinantį pranešimą.

  • Pristatymas per Venipak kurjerių tarnybą į namus/biurą

Įprastai prekės per Venipak kurjerių tarnybą pristatomos kitą darbo dieną po išsiuntimo. 
Pristatymo kaina – 3.60 € su PVM

  • Pristatymas į Venipak Pickup punktus ir LP Express paštomatus

Užsakymai gali būti pristatyti į Venipak Pickup punktus, Venipak paštomatus ir LP Express paštomatus. UAB Venipak Lietuva, bendradarbiaudama su AB Lietuvos paštas, klientams gali pasiūlyti prekių pristatymą į LP Express paštomatus. Visų punktų sąrašą galite rasti Venipak svetainėje: https://venipak.lt/produktai-ir-paslaugos/pickup-punktai/. Patogią vietą atsiėmimui galėsite pasirinkti užsakymo metu. Prekės į Venipak Pickup punktus, Venipak paštomatus ir LP Express paštomatus pristatomos per 1-2 darbo dienas.
Pristatymo į Neringą (Kuršių neriją) kaina – 40 € (be PVM) nepriklausomai nuo užsakomų prekių vertės.
Pristatymo kaina – 3.60 € su PVM

  • Nemokamas pristatymas

Užsakymai visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą (Kuršių neriją)) pristatomi nemokamai, jei Užsakymo suma yra lygi arba viršija 70 € su PVM

MINIMALI UŽSAKYMO SUMA

Visiems etikete.lt užsakymams yra taikoma Minimali užsakymo suma 12.00 € su PVM (9.917 € be PVM). Minimali užsakymo suma yra taikoma pagal sekančias taisykles, atsižvelgiant į Krepšelyje esančius produktus:

  • Jei krepšelyje yra tik prekės, parduodamos iš įmonės sandėlių (pateikiamos kategorijoje “Produktų katalogas“) ir bendra jų suma, neįskaičius pristatymo mokesčių, yra mažesnė nei 12.00 € su PVM, užsakymui bus taikomas Administravimo mokestis, lygus sumai, trūkstamai iki Minimalios užsakymo sumos.
  • Jei krepšelyje yra gaminiai, kuriems reikalingos spaudos paslaugos (produktai, suformuoti iš kainų skaičiuoklių) ir šių gaminių suma, neįskaičius pristatymo mokesčių, yra mažesnė nei 12.00 € su PVM, užsakymui bus taikomas Administravimo mokestis, lygus sumai, trūkstamai iki Minimalios užsakymo sumos. Šiuo atveju kitoms Krepšelyje esančioms prekėms Administravimo mokestis nebus taikomas, net jei jų bendra suma nesieks Minimalios užsakymo sumos 12.00 € su PVM

Administravimo mokestis skirtas padengti prekių paruošimo bei gamybos procesų palaikymo išlaidas. 

GRĄŽINIMO INFORMACIJA

Jei prekės, užsakytos iš Produktų katalogo (lipnių etikečių ruošiniai ir įranga), Jūsų netenkina ar netinka naudojimui, galite jas grąžinti per 14 dienų nuo užsakymo gavimo datos.

Pirkėjas turi teisę grąžinti Pardavėjui kokybiškas, neišpakuotas, nepakitusios prekinės išvaizdos ir nepakitusių savybių prekes. Kartu turi būti pateikiami visi prekės pirkimo dokumentai.

Kokybiškos prekės, parduotos pagal specialius užsakymus (pvz. etiketės su spauda, etikečių ruošiniai pagal individualius matmenis), nekeičiamos ir negrąžinamos.

Norėdami grąžinti prekę, susisiekite su mumis el.paštu info@etikete.lt.

Grąžinamą prekę prašome pristatyti adresu UAB Aurika, Taikos pr. 129A, 51127, Kaunas.

Gavę prekę ir patvirtinę, kad prekė atitinka visas grąžinimo sąlygas, per 5 darbo dienas pakeisime prekę kita preke arba grąžinsime sumokėtus pinigus.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217. Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėja