Nemokamas pristatymas užsakymams virš 70,00 
0%

PATARIMAI

Etiketės  iš popieriaus ir plėvelės skiriasi atsparumu aplinkos poveikiui. Lipnios etiketės iš plėvelės kur kas ilgiau išlaikys nepakitusią išvaizdą, kai produktas laikomas drėgnoje aplinkoje. Taip pat plėvelę mažiau veikia temperatūrų svyravimai. Etiketės iš plėvelės yra atsparesnės ir mechaniniam poveikiui – jas sunkiau pradurti, praplėšti ar kitaip deformuoti. Tuo tarpu popierinės etiketės, kaip ir bet koks popierius, drėgnoje aplinkoje gali greitai prarasti savo prekinę išvaizdą.
 
Prieš renkantis lipnios etiketės žaliavą (popierių ar plėvelę), rekomenduojama įsivertinti klijavimo ir saugojimo sąlygas. Jei produktas bus laikomas kambario temperatūroje, gali užtekti ir popierinės etiketės. Tačiau jei gaminio laikymo sąlygos yra dinamiškos (sausa, drėgna, šalta, karšta), o vartojimo ciklas yra ilgas – vertėtų rinktis lipnias etiketes iš plėvelės.
 

Tam, kad nekiltų abejonių dėl žaliavos pasirinkimo, rekomenduojame kreiptis į etikete.lt komandą, kuri profesionaliai patars ir padės išsirinkti geriausią variantą.