Nemokamas pristatymas užsakymams virš 70,00 
0%

Lipdukai su logotipu verslo sektoriui

Lipnios_etiketes_lapais su logotipu

Be reklamos – nei iš vietos! Ši taisyklė galioja tiek didelėms, žinomoms įmonėms, kurioms aktualu išlaikyti lyderio poziciją rinkoje, tiek ir naujokams, norintiems supažindinti tikslinę auditoriją su savo preke/paslauga. Minėtose situacijoje galima pasitelkti ne vieną rinkodaros priemonę. Tačiau, dėl plačių panaudojimo (klijuojami ant vitrinų, sienų, automobilių ir kita) bei įvairių funkcijų (reklaminė, informacinė) galimybių, sąlyginai nedidelės kainos bei efektyvumo, vertinant potencialaus kliento dėmesio pritraukimą, lipdukai su logotipu išlieka vienu populiariausių marketingo sprendimų tarp įvairių įmonių.  

Kokią naudą įmonės gauna, naudodamos lipdukus su logotipu?

Jei reikėtų suskaičiuoti įmones, kurios naudoja lipdukus su logotipu ar kitu vaizdiniu/tekstiniu įmonės skiriamuoju ženklu (ar kada nors yra išbandžiusios šį marketingo sprendimą), o kurios – ne, drįstume spėti, jog pastarųjų yra mažiau. Jei ir Jūs patenkate į „neturinčiųjų“ kategoriją, kviečiame padaryti atitinkamas išvadas! Logo lipdukai – įvairiapusiškai naudingas sprendimas Jūsų verslui, nepriklausomai nuo įmonės dydžio ar veiklos srities.

Įvairios panaudojimo galimybės

Siūloma formų, dydžių, gamyboje naudojamų žaliavų įvairovė lemia, jog lipdukai, lyginant su kitais reklamos sprendimais, išsiskiria savo universalumu: pradedant lipdukais, klijuojamais ant produkto pakuotės ir baigiant iš toli matoma lipnia reklama ant automobilio.

Skirtingos funkcijos

Kokybiški, pagal individualų užsakymą gaminami lipdukai su spauda gali atlikti ne tik reklaminę funkciją, bet ir būti naudojami įvairios informacijos perdavimui (siūlomos prekės/paslaugos, taikomos akcijos, darbo laikas ar kita).

Prekės ženklo vystymas ir stiprinimas

Lipdukai su spauda – logotipu, šūkiu, spalvomis ar kitais, įmonės išskirtinumą reprezentuojančiais tekstiniais/vaizdiniais ženklais – efektyvus sprendimas tiek prekės ženklo vystymo, tiek stiprinimo etapuose.

Reklamos kampanijos vientisumas

Lipdukų universalumas sudaro palankias sąlygas vykdyti vientisą, iš skirtingų metodų sudarytą reklamos kampaniją. Pavyzdžiui, vienas lipdukas su įmonės logotipu gali būti klijuojamas ant vitrinos, kitas, atlikus reikiamas korekcijas, tačiau išsaugant tą pačią/panašią potencialiam klientui skirtą žinutę – ant produkcijos pakuotės ir pan.

Nedidelės investicijos – efektyvi reklama

Atsižvelgiant į santykinai nedidelę šios spaudos paslaugos kainą bei potencialią naudą Jūsų verslui, lipdukai su logotipu – vienas efektyviausių reklamos sprendimų.

Lipdukai su logotipus

Lipdukų su logotipu specifikacija

Lipdukai su logotipu – tai individualiai gaminamas spaudos produktas, tad, vaizdžiai tariant, pas „kaimyną“ (šiuo atveju – kitą įmonę) identiško nebus. Jūsų rankose – laisvė rinktis tiek estetinius sprendimus, tiek įvairius techninius parametrus, lemiančius galutinio rezultato kokybę, o taip pat – lipdukų kainą. 

Lipdukų dydis

Sprendžiant, kokio dydžio lipdukai yra reikalingi, svarbu atkreipti dėmesį ne tik į norus, bet ir faktą, kur pastarieji bus klijuojami (ant vitrinos, produkto pakuotės ir pan.).

Žaliava

Lipdukai gali būti gaminami iš baltos (matinės/blizgios), skaidrios, metalizuotos (sidabrinė/ auksinė),  holograminės plėvelės. Renkantis konkretų variantą, reikėtų atkreipti dėmesį į norimą išgauti efektą, įmonės firminio stiliaus ypatybes ir kitus kriterijus. Abejojantiems, koks sprendimas individualioje situacijoje yra geriausias, visada esame pasiruošę suteikti profesionalią konsultaciją šiuo ar bet kuriuo kitu, su spaudos produkto gamyba susijusiu klausimu.

Klijai

Dažniausias pasirinkimas – lipdukai su universaliais klijais, kurie tinka klijuoti ant įvairių paviršių (žinoma – tik švarių ir sausų!) bei laikosi tvirtai. Kai aktualu itin didelis lipdukų lipnumas ar pastaruosius norima užklijuoti ant šaldytos produkcijos, rekomenduojamas pasirinkimas – stiprūs klijai. Galvojantiems ne tik apie tai, kaip lipdukus užklijuoti, bet, prireikus – ir lengvai nuklijuoti, geriausias pasirinkimas – mažo lipnumo, žymių ant paviršių nepaliekantys klijai.

lipdukai su logotipu

Lipdukų su logotipu maketavimas

Norint, jog lipdukai su logotipu aiškiai, įtaigiai „ištransliuotų“ pageidaujamą klientui nusiųsti „žinutę“ bei atspindėtų įmonės individualumą, šio spaudos gaminio maketavimas – labai svarbus lipdukų gamybos etapas. Jei pritrūko idėjų ar, priešingai, nuo jų gausos susisuko galva, tačiau galutinio rezultato taip ir nepavyksta išgryninti, lipdukų su logotipu maketavimą patikėkite mums. Atsižvelgiant į išsakytus pageidavimus, lipdukų panaudojimo tikslą ir kitus šio spaudos gaminio dizainui svarbius niuansus, už papildomą mokestį etikete.lt komanda pasirūpins maketo paruošimu arba atliks reikiamas korekcijas (tekstų, spalvų, objektų vietos pakeitimas ir pan.) kliento pateiktame.

Lipdukų su spauda spausdinimas

Siekiant, jog užsakyti lipdukai atitiktų (ar net pranoktų!) kliento lūkesčius, šio spaudos produkto gamybai yra pasitelkiamos individualiu atveju tinkamiausios spaudos technologijos (plačiaformatė spauda, termo spauda ir kita). Jei aktualu, atliekama ir ploteriavimo (preciziškai tikslus reikiamo formos ir dydžio lipduko išpjovimas iš plėvelės) paslauga.

Lipdukų gamyba įprastai užtrunka 3-4 dienas. Tiesa, proceso trukmę gali pakoreguoti, pavyzdžiui, mūsų turimų užsakymų kiekis ar kliento dvejonės, renkantis geriausią maketą. Tačiau, nepaisant to, džiaugiamės, jog savo klientams galime pasiūlyti ne tik aukščiausią kokybę, bet ir spaudos paslaugų operatyvumą. 

Nuo ko priklauso lipdukų su logotipu kaina?

Lipdukų su logotipu kaina priklauso nuo tokių veiksnių, kaip išmatavimai, gamyboje naudojamos žaliavos, užsakomų lipdukų kiekis, maketavimo paslauga ir kita. Vienas iš etikete.lt teikiamų spaudos paslaugų išskirtinumų – „atviros kortos“, kalbant apie lipdukų ar kitų spaudos gaminių internetu kainą. Kiekvienas gali pasinaudoti mūsų interneto svetainėje esančia skaičiuokle, kurioje, nurodžius reikiamą informaciją, akimirksniu apskaičiuojama ir pateikiama užsakymo kaina.

Jei kaina tenkina, norimą spaudos produktą galima pirkti iš karto. Tikitės dar palankesnės kainos ar norite pateikti papildomą informaciją, susijusią su užsakymu? Tuomet pradinį sistemos pateiktą kainos pasiūlymą tiesiog persiųskite mums. Etikete.lt komanda visada suinteresuota savo klientams pasiūlyti kiek įmanoma palankesnes bendradarbiavimo sąlygas!

Atgal į tinklaraštį