Nemokamas pristatymas užsakymams virš 70,00 
0%

Lipdukai pagal užsakymą – rinkodaros priemonė verslui

Lipdukai pagal užsakymą

Ne paslaptis, jog dažno verslininko svajonė – efektyvūs rezultatai kuo mažesne kaina. Nors iš pradžių gali skambėti šiek tiek nerealiai, tai, pasitelkus tinkamas rinkodaros priemones – visai nesudėtingai pasiekiamas tikslas! Maža (o, priklausomai nuo konkretaus gaminio formato – ir gana didelė!) paslaptis – lipdukai pagal užsakymą, kurie, sukurti, pasitelkus tinkamą dizainą, efektyviai pritraukia potencialios klientų auditorijos dėmesį, gali būti klijuojami įvairiose vietose (ant sienų, vitrinų, transporto priemonių, iš įvairių medžiagų pagamintų paviršių ir pan.) ir, svarbiausia, atlieka individualiu atveju reikalingas funkcijas – informacinę, reklaminę, prekės ženklo stiprinimo, estetinę ir pan. Individualiai gaminami lipdukai – efektyvi rinkodaros priemonės visoms įmonėms, nepriklausomai nuo dydžio ar veiklos srities. Žinoma, ne išimtis – ir Jūsų verslas!  

Lipnių etikečių gamyba pagal užsakymą

Lipdukai – atsižvelgiant į šio spaudos produkto kainą bei efektyvumą  – vienas racionaliausių rinkodaros sprendimų. Geriausia – tai, jog, dėl plačių panaudojimo galimybių (ant produkto pakuočių, vitrinų, sienų ar grindų, automobilių, skelbimo lentų ir kita) bei laisvės, renkantis funkcinius ir estetinius gamybos sprendimus, lipdukai pagal užsakymą gali būti pritaikomi kiekvienam verslui, nepriklausomai nuo dydžio, veiklos srities ar turimų tikslų.

Lipdukai gali būti tiek standartiniai, atliekantys informacinę funkciją, pavyzdžiui, supažindinantys su gaminio sudėtimi, vartojimo būdu, galiojimo data ir pan., tiek ir išskirtiniai, pabrėžiantys prekės/paslaugos išskirtinumą, padedantys „įvesti“ prekės ženklą į rinką, atkreipiantys potencialaus pirkėjo dėmesį į tuo metu galiojančius pasiūlymus ir pan. Kokybiškos medžiagos ir individualiu atveju tinkamiausi gamybos sprendimai užtikrina lipdukų ilgaamžiškumą ir patvarumą tiek naudojant juos viduje, tiek ir lauke. Taigi, akivaizdu, jog prie daugelio tikslų, susijusių su verslo žinomumo didinimu ir klientų pritraukimu, įgyvendinimo prisidėti gali būtent kokybiški lipdukai pagal užsakymą. 

Ką svarbu žinoti, prieš pateikiant lipdukų užsakymą?

Lipdukai pagal užsakymą skiriasi ne tik paskirtimi, bet ir dydžiu, forma, spalvomis bei kitais funkciniais ir estetiniais niuansais. Taigi, faktas, jog jums yra reikalingi, pavyzdžiui, reklaminiai lipdukai pagal užsakymą, nėra daug pasakantis, tiesa? Tad, prieš ruošiantis pirkti pagal užsakymą gaminamus lipdukus, reikia pasirinkti jų dydį, žaliavą ir kitus, žemiau aptartus kriterijus. Žinoma, susidūrus su abejonėmis, kokius lipdukus konkrečiu atveju geriausias rinktis, etikete.lt komanda visada pasiruošusi suteikti profesionalią konsultaciją. Taip pat – ir paruošti maketą, be kurio lipdukų gamyba negali startuoti, jei savo jėgomis, atliekant šį darbą, nepasitikima.  

Lipdukų dizainas

Lipdukų dizainas, ypač – kalbant apie tuos spaudos produktus, kurių paskirtis yra ne pateikti standartinę informaciją, bet atkreipti dėmesį, pabrėžti produkto/paslaugos ar prekės ženklo unikalumą ir pan. – neabejotinai svarbu niuansus, kurį reikia apgalvoti. Forma, kuri anaiptol nėra vien, pavyzdžiui, standartinis stačiakampis ar ovalas, naudojami tekstiniai ir vaizdiniai elementai bei jų deriniai, spalvos – svarbiausi lipdukų dizaino elementai.

Lipdukai pagal užsakymą

Lipdukų žaliavos pasirinkimas

Medžiaga, iš kurios bus gaminami lipdukai (popierius, balta, skaidri, metalizuota arba holograminė plėvelė), pasirenkama, atsižvelgiant į tai, kur pastarieji bus naudojami bei kokio estetinio rezultato siekiama. Logiška, jog lipdukams, klijuojamiems ant, pavyzdžiui, produkto pakuotės ir ant parduotuvės vitrinos, keliami skirtingi reikalavimai patvarumo ir ilgaamžiškumo atžvilgiu, o ir eksploatacijos sąlygos lauke bei viduje skiriasi.  

Lipdukų paviršiaus blizgumas

Paviršiaus blizgumo (matinis arba blizgus) pasirinkimas priklauso nuo konkretaus produkto, ant kurio bus klijuojamas lipdukas bei norimo išgauti efekto. Matinis lipdukas – rekomenduojamas pasirinkimas, norint sukurti solidesnį produkto įvaizdį. Tuo tarpu blizgus lipdukų paviršius labiau traukia dėmesį, paryškina produktą. Žinoma, klientas, priimantis sprendimą dėl  šios lipdukų ypatybės, turi visišką pasirinkimą laisvę, tačiau, reikia pabrėžti, jog blizgus paviršius suteikia spalvoms sodrumo, tuo tarpu matinis sukuria šiek blankesnį spalvinį efektą.   

Planuojamas maketų kiekis

Jei reikalingi ne vienos, o kelių skirtingų rūšių lipdukai, šis pageidavimas nurodomas, mūsų interneto svetainėje esančioje kainos skaičiuoklėje pažymint atitinkamą maketų skaičių. Beje, pasirinkus lipdukų spausdinimą ant lapų, ant vieno lapo, pageidaujant, gali būti pateikiami, skirtingi lipdukai.  

Lipdukų spaudos būdo pasirinkimas

Klientams, be prieš tai aptartos informacijos, tereikia nurodyti, reikalinga juodai balta ar spalvota spauda. O, nuspręsti, kuris lipdukų  spausdinimo būdas (skaitmeninė, plačiaformatė, termo ir pan.) – tinkamiausias sprendimas individualioje situacijoje, siekiant optimaliausio kokybės ir kainos santykio – etikete.lt komandos darbas ir atsakomybė. 

Lipnios etiketės pagal užsakymą gėrimams

Lipdukai pagal užsakymą: gaminimo trukmė

Specialistai, nesvarbu, kokioje srityje dirbantys, mėgsta pajuokauti, jog klientai dažniausiai  nori, jog vienas ar kitas darbas būtų atliktas…vakar. Žinoma, laiko neatsuksime, tačiau, gavę internetu pateiktą užsakymą, lipdukų gamybą pradedame kiek įmanoma greičiau. Gaminimo trukmė priklauso nuo užsakymo niuansų (sudėtingumo, maketavimo paslaugos poreikio, maketų skaičiaus ir pan.), apimties, taip pat, žinoma, mūsų užimtumo. Jei tuo metu, kai Jums reikalingi lipdukai pagal individualų užsakymą, esame apsikrovę darbais, apie tai informuojame iš anksto, įvardindami konkretų darbų atlikimo terminą.

Kalbant konkrečiais skaičiais, lipdukus, pateikiamus ritinėliais, standartiškai pagaminame per 3-5, o lapais – vos per 1-2 darbo dienas. Aišku, dar reikia paminėti užsakymo pristatymo laiką, kurio trukmė 1-2 darbo dienos. Tiesa, klientai, kurie „dega“ nekantrumu išvysti, kaip gi atrodo jų lipdukai ir nori kuo greičiau pastaruosius „įdarbinti“, užsakymą gali atsiimti patys, atvykę į mūsų biurą, įsikūrusį Taikos pr. 129A, Kaune. Tai, kad ir kaip sparčiai sukasi kurjerių tarnybos, su kuriomis bendradarbiaujame, bus greičiau nei pristatymas.

Atgal į tinklaraštį