Mums svarbu, kaip Jūsų lipni etiketė atrodo parduotuvių lentynose, pirkėjų rankose, nuotraukose: mums tai yra kokybiškos partnerystės rezultatas, skatinantis ieškoti naujų sprendimų ir suteikiantis progą didžiuotis idėjos bei jos įgyvendinimo sinergija.

Norime, kad Jūsų produktas ar paslauga būtų geriausi. Papasakokite mums apie juos, jų paskirtį, laikymo sąlygas. Pasidalinkite, kokios spalvos, stilius, dizainas Jums patinka. Atskleiskite savo tikslus bei lūkesčius ir mūsų technologai padės surasti geriausią variantą.

Mes konsultuojame, rūpinamės spaudos paruošimo klausimais ir spausdiname lipnias etiketes (prekių, paslaugų aprašymai, kintama informacija – brūkšniniai kodai, Jūsų norimi dizaino objektai ir tekstai) bei lipdukus (įspėjamieji, informaciniai, spalvoti (vaikams, šventėms), plakatai).

Lipdukus ir etiketes Jums atiduodame dviem formatais:

  • lapais (skirta klijuoti tik rankomis);
  • rulonais (skirta klijuoti tiek rankomis, tiek Jūsų turima įranga).

Jeigu manote, kad grožis slypi paprastume, o svarbiausia informacija Jūsų etiketėje gali būti pasakoma tekstu ar nesudėtingais grafiniais elementais, siūlome etikečių ruošinius, ant kurių viską, ką norite įžodinti, galėsite spausdinti juoda, raudona, mėlyna arba žalia spalva. Produkciją atiduosime rulonais.

Jūsų lipdukas ar etiketė yra ryškaus, įmantraus, spalvoto, arba priešingai, pastelinio, subtilaus, bet išskirtinio dizaino? Siūlome jam pasirinkti tinkamą formatą (minimalus dydis 5 mm; maksimalus plotis 1.2 m, ilgis 5 m) ir geriausiai atskleisiančią medžiagą – skaidrią, baltą, specialaus sidabrinio ar auksinio atspalvio ir blizgiu arba matiniu paviršiumi. Produkciją galime atiduoti lapais arba rulonais.

Susisiekite su mumis Jei turite bet kokių klausimų, mielai prašome kreiptis tel.: +370 694 17847, el.paštu: info@etikete.lt ar užpildę Užklausos formą.