Etiketė – mėgstamiausias mūsų komandos žodis. Nors būdami fleksografinės spaustuvės Aurika dalimi per 29 metus jį girdėjome daugiau kaip 500 000 kartų, kiekvienas kliento lipdukas ar etiketė mums labai svarbus ir ypatingas.

Esame tie, kurie parduotuvėje, muziejuje ar draugų vakarėlyje apžiūrime produktų etikečių spaudos kokybę, spalvas, tekstų šriftus, medžiagiškumą tam, kad galėtume Jums pasiūlyti geriausius sprendimus, optimaliausiai atskleisiančius Jūsų produkto ar paslaugos išskirtinumą ir kokybę. Mes Jums galime padėti greitai ir paprastai užsakyti norimus spaudos darbus arba įsigyti jau turimus gaminius iš prekių katalogo.

Šiandien dažnas klientas perka ne produktą ar paslaugą, bet patirtį. Mes galime Jums padėti:

  • Atspausdintą gaminį atiduodame per 1-2 darbo dienas. Kuo greičiau jūs gaunate etiketę ar lipduką, tuo greičiau Jūsų produktas ar paslauga pasiekia Jūsų klientą;
  • Pas mus lengva pakartoti prieš tai buvusį užsakymą. Jūsų klientas nepastebės pokyčio tarp senų ir naujų etikečių, ir kiekvieną kartą džiaugsis produktu.
  • Prekių kataloge esančius gaminius turime čia ir dabar. Mes neverčiame Jūsų kliento laukti.
  • Su mumis paprasta kalbėtis – visas užklausas atsakome per 2 val. Jūs galite planuotis savo darbus ir poreikius.
  • Žinome, jog Jums svarbiausia – galutinis rezultatas. Palikite problemas ir technologinius klausimus spręsti mums – išnaudokite tą laiką savo klientams ir naujų kūrybinių idėjų generavimui.

Jei turite bet kokių klausimų, mielai prašome kreiptis tel.:  +370 694 17847, el.paštu: info@etikete.lt ar užpildę Užklausos formą.